fbpx

Gelinliğim.com

Hakkımızda

Filtreleri Değiştir
Etikete göre filtreleme:

Türüne göre filtreleme:

Düğün, Düğün Planı, Düğün Hazırlığı, Gelinlik, Gelinlik Modelleri Ve Düğün Hakkında Tüm Detaylar, Düğünler

HAKKIMIZDA

gelinligim.com

Düğün planlama sürecini hızlı ve keyifli bir şekilde tamamlamak isteyen çiftlerin, bu isteklerini gerçekleştirmeleri için gelinliğim.com‘u var.

gelinligim.com ekibi olarak çiftlerin düğünlerini hayallerindeki gibi planlaması için çalışıyoruz; bu sebeple düğün sektörü için gerekli olan tüm firmaları ve düğün mekanlarını bir araya getirdik. Evlenecek çiftlerin, firmalar ve mekanlardan en iyi fiyat teklifini almalarını amaçlıyoruz. İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden çiftler, düğün planlaması için gelinliğim.com‘a başvuruyorlar.

Çiftler, gelinlik markasından, düğün fotoğrafçısına, düğün ve nişan mekanından, organizasyon firmasına kadar düğün ile ilgili olabilecek her bir firmayı kategorilerine göre gelinligim.com‘da kolayca buluyor, böylece zamandan tasarruf ediyorlar. Gelinlik modasından, düğün konsepti önerilerine kadar ihtiyaç duyulabilecek her türlü bilgiye blog sayfasından ulaşabiliyorlar. “Düğün için hazırlıklara nereden başlamalıyım?” sorusu için özel olarak hazırladığımız düğün hazırlık rehberimiz ile çiftler, düğünlerini a’dan z’ye planlıyorlar.

Düğün, Düğün Planı, Düğün Hazırlığı, Gelinlik, Gelinlik Modelleri Ve Düğün Hakkında Tüm Detaylar

Düğün öncesi ihtiyaç duyulabilecek; evlilik teklifi mekanları, söz, nişan ve kına gecesi mekanları, kına organizasyon firmaları, abiye markaları ve bekarlığa veda mekanları için “diğer organizasyonlar” kategorimiz bulunuyor.

gelinligim.com‘da düğün mekanları, nikah salonları, düğün fotoğrafçısı ve düğün videocusu, damatlık ve gelinlik markaları, organizasyon firmaları, gelin saçı ve makyajı için kuaför ve makyözler, gelin ayakkabısı ve gelin çiçeği firmaları, gelin sabahlık firmaları, nikah şekeri ve hediyelik firmaları, kuyumcular, ışık ve ses ekibi, müzik firmaları, düğün pastası için pastaneler, catering firmaları, gelin arabası firmaları, güzellik merkezleri, dans kursları, davetiye firmaları, gelin tacı ve gelin aksesuar firmaları yer almaktadır.

Sadece düğün öncesi ve düğün gününü değil, düğün sonrasını da düşünüyoruz. Balayı otelleri listemizle balayı tatili için gelin ve damat, istediği otellerden fiyat teklifi alabiliyor.

Kampanyalar bölümümüz ile çiftler, mevcut olan düğün kampanyalarına kolayca ulaşabiliyor ve firmaların sunduğu fırsatlardan anında haberdar olabiliyor.

gelinligim.com ekibi olarak düğün planlama sürecinizde aklınıza takılan her konuda yanınızdayız. İletişim bölümünden “iletişim formu” doldurarak mesajınızı bize iletebilirsiniz.

Düğün, Düğün Planı, Düğün Hazırlığı, Gelinlik, Gelinlik Modelleri Ve Düğün Hakkında Tüm Detaylar
Düğün, Düğün Planı, Düğün Hazırlığı, Gelinlik, Gelinlik Modelleri Ve Düğün Hakkında Tüm Detaylar
Düğün, Düğün Planı, Düğün Hazırlığı, Gelinlik, Gelinlik Modelleri Ve Düğün Hakkında Tüm Detaylar, düğün planlama