Bir düğün planı yapmak en zorlu anlardan biri olmakla beraber, bol araştırmalı ve stresli bir süreci de beraberinde getirmektedir. Gelin adayları bu süreçte mekan, dekorasyon ve gelinlik seçimlerinde kararsız kalabilmektedir. Özellikle gelinlik seçimi için en iyi gelinlik markalarını bulmak, düğün gününde hayallerindeki görünüme kavuşmak isteyen gelin adaylarının en dikkat ettiği unsurdur. Mekan, konsept ve vücut tipine uygun seçilen bir gelinlik kusursuz bir görünümü de beraberinde getirir. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel gün için, en büyüleyici tasarımı bulmanıza yardımcı olmak adına, en ünlü gelinlik markaları listesini sizler için derledik.

 

Özel tasarımlarıyla en iyi gelinlik markaları

Wera Wang Gelinlik
Wera Wang Gelinlik

Wera Wang Gelinlik

Geçmişten günümüze sofistike tasarımları ile bilinen ve dünyaca ünlü gelinlik markaları arasında olan Wera Wang, kadınsı tarzı ön plana çıkarmakla beraber, her gelin stiline modern bir yaklaşım sunmaktadır. Hala karmaşık detayları zarif ayrıntılarla birleştirdiği koleksiyonları çok beğenilmeye devam ediyor.

 

Galia Lahav Gelinlik - En iyi gelinlik markaları
Galia Lahav Gelinlik – En iyi gelinlik markaları

Galia Lahav Gelinlik

Kişiselleştirilmiş gelinlik modellerinin öncüsü olan bu gelinlik markası, her sene çıkardığı ve benzersizliğinden ödün vermediği stilleri ile, birçok gelin adayının favori markalarından biri haline geldi. Kaliteli kumaşları profesyonel dikişlerle birleştiği özel tasarım gelinlikler, Galia Lahav’ı en meşhur gelinlik markalarından biri yapıyor.

 

Alisse nuerA Gelinlik
Alisse nuerA Gelinlik

Alisse nuerA Gelinlik

Modern ve lüks görünümü birleştirdiği haute couture gelinlikleri ile en ünlü gelinlik markaları arasında yerini alan Alisse nuerA, her yıl çıkardığı özgün gelinlik koleksiyonlarıyla gelinlik modasına olan sanatsal yaklaşımını ön plana koymaktadır. Geleneksel stilleri ve romantik tasarımları bir arada bulacağınız koleksiyonlarında, yüksek kalitede kumaşlar kullanarak en profesyonel hizmeti sağlayan gelinlik markalarından biridir.

 

Carolina Herrera Gelinlik - en ünlü gelinlik markaları
Carolina Herrera Gelinlik – en ünlü gelinlik markaları

Carolina Herrera Gelinlik

Yılın kadın giyim tasarımcısı ödülüne layık görülen tasarımcısıyla, en popüler gelinlik markalarından biri olan Caroline Herrera, gelinliklere karşı olan duygusal yaklaşımı ve yaratıcı fikirleriyle, önümüzdeki yıllarda da gelinlerin gözde markalarından biri olacak konumda!

 

Berta Gelinlik
Berta Gelinlik

Berta Gelinlik

Gelinliklerinde retro ve bohem stilleri harmanlamakla beraber; feminen ve modern gelin stiline kapıları aralayan Berta, her koleksiyonunda yer verdiği vintage özel tasarımlarıyla cesur gelinlerin tercihi haline gelmektedir.

 

Zuhair Murad Gelinlik
Zuhair Murad Gelinlik

Zuhair Murad Gelinlik

Geleneksellik deyince ilk akla gelen meşhur gelinlik markası Zuhair Murad, geleneksel motifleri modern tarzla birleştirerek yenilikçi tasarımlar ortaya koymaktadır. Düğününde iddialı bir gelinlik seçimi yapmak isteyen gelin adaylarının modellerini mutlaka incelemesi gereken bu marka, kumaşlar arası uyuma da bir hayli önem vermektedir ve böylece en iyi gelinlik markaları arasında yerini almaktadır.

 

İnbal Dror Gelinlik - En popüler gelinlik markaları
İnbal Dror Gelinlik – En popüler gelinlik markaları

İnbal Dror Gelinlik

Klasik beyazdan vazgeçmeyen birçok gelinlik markasına meydan okuyan; vanilya, şampanya ve nude tonlardaki kumaşlarıyla, gelin stiline farklı bir soluk getiren en ünlü gelinlik markaları arasında olan İnbal Dror, gelinlikleri üzerinde payet kullanmaktan da asla kaçınmamaktadır.

 

Pronovias Gelinlik
Pronovias Gelinlik

Pronovias Gelinlik

Yılın modasını özgün detaylarla harmanlayan ve göz alıcı kumaşlarıyla ışıldayan Pronovias, Gelinlik trendlerini, gelinlerin hayallerini süsleyecek tasarımlarla buluşturarak birçok zevke hitap eden gelinlikler hazırlamaktadır. Bu özellikleri de Pronovias’ı en iyi gelinlik markaları arasına koymaktadır.

En özel gününüz için bir gelinlik alışverişi mi planlıyorsunuz? Peki hangi markalara göz atmanız gerektiğini ve hangi gelinlik koleksiyonlarının sizlere ilham vereceğini biliyor musunuz? İlk gelinlik randevularınızı oluşturmanız gereken en ünlü gelinlik markaları, hangi gelinlik modelinin size yakışacağını ve gelinliğe tam olarak nereden başlamanız gerektiğini anlatmak için, sizleri mağazalarına bekliyor.

Bir Yorum Yaz