Düğün günün yaklaştıkça kalbin yerinden çıkacak gibi mi oluyor?, heyecanlan tabiki bu senin en doğal hakkın, sonuçta gecenin yıldızı sen olacaksın. Peki bu özel gün için nasıl bir gelinlik tercih edeceğine hala karar veremedin mi? İşte sana ilham kaynağı olacak ünlülerin gelinlikleri

Hazal Kaya'nın drapeli saten gelinliği...

Hazal Kaya Gelinliği

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, 2019’un en büyüleyici gelinlerinden biri oldu. Özgür Masur tasarımı gelinliğiyle zarif bir seçim yapan ünlü oyuncu, saten kumaşın zerafetinin feminen detaylarla buluştuğu romantik tasarımla göz kamaştırdı. Drapeli straplez yaka gelinlik, düşük omuz çizgisinden başlanarak hazırlanan uzun tül kollara sahip. Hazal Kaya’nın omuzlarının güzelliğini ortaya çıkaran tasarımı biz çok beğendik. Oyuncu, gelinliğini vintage bir şapka ve doğal bir makyajla tamamlamış, siz de Hazal Kaya’nın bu gelinliğini “Özel Dikim Gelinlik” firmalarına diktirerek, tarihi düğün mekanlarında ve otelde gerçekleştireceğiniz düğün konseptlerinde giyebilirsiniz.

İşte sana ilham kaynağı olacak ünlülerin gelinlikleri …

Deniz Baysal Gelinliği

Oyuncu Deniz Baysal, şarkıcı Barış Yurtçu ile evlendi. Omuzlarını ön plana çıkaran kayık yaka tasarım tercih eden oyuncu, uçuş uçuş eteği ile plaj düğün konseptine mükemmel bir uyum sağladı. Gelinliğin dantel detaylarının zarif duruşuna Deniz Baysal’ın doğal dalga saçları eşlik ederken, başarılı oyuncu aksesuar olarak kolye ve saç aksesuarı kullandı.

İşte sana ilham kaynağı olacak ünlülerin gelinlikleri …

Ünlülerin Gelinlikleri : Bensu Soral Gelinliği

İş insanı Hakan Baş ile görkemli bir düğünle dünyaevine giren Bensu Soral, ünlülerin gelinlikleri deyince ilk akla gelen isimlerden Tuvana Büyükçınar imzalı romantik gelinliğiyle yılın en çok konuşulan gelini oldu. Derin v yaka kesimli feminen tasarım omuzlara vurgu yaparken, Bensu Soral’ın kusursuz fiziğini de ortaya çıkardı. Başarılı oyuncu naturel makyajı ve gelinliğiyle uyumlu zarif saç aksesuarı ile de mükemmel bir bütünlük yakaladı.

Sinem Kobal'ın helenistik gelinliği...

Sinem Kobal Gelinliği

Kır düğün konseptine çok yakışan helen model tercih eden Sinem Kobal’ın gelinliği Tuvana Büyükçınar tasarımı! Düz kesim dantelli gelinlik, derin v yakası ve üst yanlarda bulunan dekoltesiyle göz kamaştırdı. Bu helen kesime Sinem Kobal’ın yaptırdığı doğal dalgalar ve örgü kusursuz bir uyum sağladı.

İşte sana ilham kaynağı olacak ünlülerin gelinlikleri …

Neslihan Atagül Gelinliği

Kendisi gibi oyuncu Kadir Doğulu ile hayatını birleştiren ünlü oyuncu Neslihan Atagül, Berta tasarımı işlemeli gelinliği ile adeta büyüledi! Derin v yaka tasarım, vücut silüetini ön plana çıkaran yarım balık kesimiyle Neslihan Atagül’e çok yakıştı. Başarılı oyuncunun after party elbisesini ise Zeynep Tosun tasarladı. Fransız dantelli cesur tasarım, hem çok beğeni, hem de çok eleştiri aldı.

Fahriye Evcen'in yarım balık formlu şık gelinliği...

Ünlülerin Gelinlikleri : Fahriye Evcen Gelinliği

Fahriye Evcen’in asil güzelliğini ön plana çıkaran iddialı tasarım Raşit Bağzıbağlı imzalı! Romantik kalp yakası ve vücuda oturan yarım balık kesimiyle göz dolduran gelinliğe cesur sırt dekoltesi ve zarif kuyruğu eşlik ediyor. Dantelli gelinliğini gelin tacıyla tamamlayan Fahriye Evcen, hiç süphesiz 2017 yılının en çok konuşulan gelini oldu.

İşte sana ilham kaynağı olacak ünlülerin gelinlikleri …

Chloe Ortaç Gelinliği

İrlandalı güzel Chloe Loughnan, başarılı şarkıcı Serdar Ortaçla görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti. Chloe’nin gelinlik tercihi ise Alisse nuerA oldu. Beden kısmında dantel ve işleme kullanılan yarım balık tasarımın omuzları ön plana çıkaran portatif apoleti, apoletli gelinlik trendini oluşturdu. Güzel manken, tasarımı zarif topuzuyla tamamladı.

İşte sana ilham kaynağı olacak ünlülerin gelinlikleri …

Hande Soral Gelinliği

Başarılı oyuncu Hande Soral, meslektaşı İsmail Demirci ile evlendi. Tuvanam imzalı iddialı gelinliğinde ipek, şifon ve kordone dantel kullanıldı. El işi apliklerin ince işçilikle işlendiği tasarım çok beğenildi. Kristal taşın ışıltısının ve incinin zerafetinin yansıtıldığı gelinliği doğal toplattığı saçlarla tamamlayan oyuncu, doğal makyajıyla kusursuz görünüyordu.

İşte sana ilham kaynağı olacak ünlülerin gelinlikleri …

Beren Saat Gelinliği

Beren Saat’in  kumsal düğününe çok yakışan düz kesim uçuş uçuş tasarımı Mira Zwilinger imzalı! Doğal güzelliğiyle büyüleyen başarılı oyuncu, bu zarif tasarımı yine zarif bir şapkayla tamamladı. Romantik kalp yaka transparan büste eşlik eden aksesuarları ise küpe, kolye ve doğal dalga saçlarla bütünleşen çiçek detaylı şapka oluşturuyor.

İşte sana ilham kaynağı olacak ünlülerin gelinlikleri …

Burcu Kıratlı Gelinliği

Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı, şarkıcı Sinan Akçıl ile evlendi. Güzel oyuncunun gelinlik seçimi ise Modacı Zeynep Bozkaya imzalı! Sanatçı, tülden hazırlanan oldukça iddialı mini gelinliğini, botları ve doğal dalgalarıyla tamamlıyor. Ünlülerin gelinlikleri arasında belki de en cesur seçimi yapan oyuncu, yılın en çok konuşulan isimlerinden oldu.

İşte sana ilham kaynağı olacak ünlülerin gelinlikleri …

Ünlülerin Gelinlikleri : Burcu Biricik Gelinliği

Güzelliğiyle göz dolduran başarılı oyuncu Burcu Biricik, Banu Güven imzalı bohem gelinliği ile kusursuz bir kır gelini oldu. Dantelli uçuş uçuş tasarımın cesur sırt dekoltesi çok beğenilirken, doğal toplu saçları gelinlik ile zarif bir bütünlük oluşturdu.

Almeda Abazi'nin tül detaylı gelinliği...

Almeda Abazi Gelinliği

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman ile evlenen Almeda Abazi, Fransız dantelli romantik bir tasarım tercih etti. Feryal Usta imzalı tasarım, yarım balık formu ve kristal işlemeleriyle parıldıyor. Doğal dalga saçlarına taktığı tülden duvağının tül etek ucuyla uyum sağladığı gelinliği siz nasıl buldunuz?

Bir Yorum Yaz