Oyuncu Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen gösterişli bir düğün ile dünya evine girdi. Düğüne birçok ünlü isim katılırken, Merve Boluğur’un gelinliği ise en çok konuşulan konu oldu.

Merve Boluğur’un Gelinliği

Merve Boluğur'un Gelinlik Modeli
Merve Boluğur’un Gelinlik Modeli

Işıltılı, yoğun işlemeli uzun kollu kare yaka prenses gelinlik, kuyruğu ile adeta bir balo prensesi tasarımıydı. Merve Boluğur’un doğal güzelliğine çok yakışan model, ışıltılı gelin saç aksesuarı ile tamamlanmıştı. Merve Boluğur’un gelinliği; transparan kol detayları, göğüs dekoltesi ve uzun duvağı ile hem zarif hem de iddialıydı.

Düğün konseptine uygun giyinmek

Merve Boluğur gelinlik modeli, özellikle son dönemlerde gerçekleşen ünlü düğünlerinde gördüklerimizden farklıydı. Gelinlik görkemi, ışıltısı ile tam da bir yalı düğününe yakışacak şekilde tasarlanmıştı. Tolga Çam imzalı prenses gelinlik şimdiden gelin adaylarının hafızasında yer etti. Son dönemlerin trendi sade gelinlik modelleri olarak bilinse de, bilinen bir başka gerçek konsepte uygun gelinlik giyinilmesinin doğruluğu… Her düğün mekanı belli gelinlik modelleri ile bütünleşiyor. Kumsal düğününde abartılı tarlatanlı bir gelinlik uygun düşmüyorken, ısrarla gösterişli bir düğün mekanında aşırı sade bir gelinlik giymenin trend bile olsa anlamı yok. Elbette bu sade gelinliği, çeşitli aksesuarlar ile tamamlayarak konseptin ruhunu yakalayabilirsiniz, sonuçta önemli olan o ruhun karşı tarafa geçmesi…

Gelinligim.com ekibi olarak Merve Boluğur ve Mert Aydın’a bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bir Yorum Yaz