Birçok çift, nasıl bir düğün mekanında evlenmek istediğine emin olsa da hangi düğün mekanında evleneceği konusunda kararsızdır. Bu yazımızda ele aldığımız ünlülerin tercih ettiği açık ve kapalı düğün mekanları size ilham kaynağı olacak. İşte Ünlülerin Düğün Mekanları…

Kadir Doğulu – Neslihan Atagül, Neslişah Alkoçlar – Engin Altan Düzyatan

Yılın her ayı özel gün ve davetlerinize ev sahipliği yapan Çubuklu 29 , 900 kişilik oturma, 1500 kişilik de kokteyl düzenine sahip. Modern dekorasyonu, şık havuzu ve denize sıfır konumuyla birçok ünlü ismin tercih ettiği düğün mekanı. 

Kenan İmirzalıoğlu – Sinem Kobal

Düğün mekanı olarak Cunda Adası’nda bulunan Ortunç Otel’i seçen çift, düğününde 300 davetliyi ağırladı. Konuklar arasında Kenan İmirzalıoğlu’nun Ezel dizisinden rol arkadaşları Cansu Dere, Sarp Akkaya, Yiğit Özşener gibi ünlü isimler de vardı. Ayrıca düğüne Kıvanç Tatlıtuğ – Başak Dizer ve Burak Özçivit – Fahriye Evcen çifti de katıldı.

Bengü – Selim Selimoğlu

Görkemli balo salonuyla ihtişamlı düğünlere ev sahipliği yapan Raffles Hotel, profesyonel düğün organizasyon ekibiyle hayallerinizdeki düğün organizasyonunu sizlere sunuyor. Bengü ve Selim Selimoğlu çifti de 600 davetlinin katıldığı muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Beren Saat – Kenan Doğulu

Kumsal düğünlerinden bahsedince ilk akla gelen ünlü çift olan Beren Saat ve Kenan Doğulu, Los Angeles,  Malibu Sahilinde hayatlarını birleştirmişti.

Sait Halim Paşa Yalısı, Milyon Beach Kilyos

Burak Özçivit – Fahriye Evcen, Engin Hepileri – Beyza Şekerci

Hem enfes boğaz manzarası hem de tarihi dokusuyla büyüleyen Sait Halim Paşa Yalısı, 2015 yılında Engin Hepileri ve Beyza Şekerci, 2017 yılında da Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin düğününe ev sahipliği yaptı.

Demet Akalın – Okan Kurt

Ünlülerin Düğün Mekanları arasında Demet Akalın ve Okan Kurt çifti de saraylara yakışır bir düğün organize edenlerden. Masalsı bir düğün hayal edenlerin gözdesi Çırağan Sarayı 2012 yılında hayatlarını birleştiren çifte ev sahipliği yapmıştı.

Korupark İstanbul

Burcu Biricik – Emre Yetkin

Rustik konseptte düzenledikleri samimi düğünleri çok beğenilen Burcu Biricik ve Emre Yetkin doğanın içindeki Korupark İstanbulda evet dediler.

Süreyya Yalçın – Ozan baran

Tarihi atmosferi ve denize sıfır konumu ile birçok çiftin düğünlerini gerçekleştirmeyi arzuladığı Esma Sultan Yalısı, Süreyya Yalçın ve Ozan Baran’ın da seçimi olmuştu.

Hande Soral – İsmail Demirci

Doğanın içinde yemyeşil bir ortamda düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz, Hande Soral ve İsmail Demirci çiftinin de düğün mekanı olan Kemer Country Club’a mutlaka bir göz atın!

Kemer Country Club

Bensu Soral – Hakan Baş / Aslışah Alkoçlar – Kaan Demirağ

Romantik ve ihtişamlı düğünler için gözde düğün mekanı Four Seaons Otel, İstanbul Boğazı manzarası ve sunduğu hizmet kalitesiyle çok beğeniliyor. 

Eser Yenenler – Berfu Yıldız

Milyon Beach Kilyos’ta evlenen Eser Yenenler ve Berfu Yıldız çifti, muhteşem bir kumsal düğünü organize etmişti. Birçok ünlü ismin de katıldığı düğün, eğlenceli oluşuyla çok konuşulmuştu.

Düğün mekanı konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, ünlü isimlerin seçimleri size fikir verecek. Görkemli bir otel düğünü mü hayal ediyorsunuz, yoksa kır konseptinde doğayla iç içe bir düğün mü? Belki de tarihi bir mekanda vintage konseptinde bir düğün organize etmek istiyorsunuz…

Unutmayın, düğün mekanı seçiminiz konseptinizi de etkileyecek. Düğün mekanınızı belirlediniz; ancak konseptinize karar veremediyseniz “Düğün Konseptleri” yazımızı okuyarak fikir alabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz