Oyuncu Yağmur Ün, doktor Doğaç Ergezen dünya evine girdi! Alemin Kralı dizisindeki Ahsen rolü ile ünlenen daha sonra Söz, Randiman, Keloğlan gibi çok sayıda film ve tv projelerinde yer alan oyuncu Yağmur Ün 6 Ağustos Cumartesi günü Çimen Garden’da rüya gibi bir kır düğünü ile doktor Doğaç Ergezen ile evlendi. Yağmur Ün gelinlik modeli Alisse nuerA imzalıydı.

Yağmur Ün & Doğaç Ergezen

Doğa içinde gerçekleşen düğüne çok sayıda davetli katıldı. Gece boyu dj eşliğinde konuklarla doyasıya eğlenen Yağmur Ün’ü oyuncu dostları da yalnız bırakmadı. Enerjisiyle gülümseten oyuncu doğal ve zarif görünümü ile çok beğenildi. Doğal saç ve makyajı ile ışıldayan Ün, gecede 2 farklı gelinlik giymeyi tercih etti. Alisse nuerA Haute Couture markasının özel tasarım gelinliklerini giyen ünlü isim sade ve zarif modeller tercih etti. 

Yağmur Ün’ün Alisse nuerA İmzalı Gelinliği

Yağmur Ün After Party Gelinliği

Düğüne giriş yaptığı ilk Yağmur Ün gelinlik modeli Fransız dantelli A kesim saten tasarımdı. Tasarımın yaka kesimi ise omuzların güzelliğini ön plana çıkaran ve omuzları daha geniş gösteren Madonna yaka bir diğer adıyla prenses yakaydı. Prenses yaka kesiminin Fransız danteli ile bir araya geldiği zarif tasarımda kollar ve bel bölgesi komple Fransız danteli ile hazırlanmıştı. Saten kumaşın sadeliğinin de asil bir görünüm kattığı gelinlik modeli Yağmur Ün’ün vücut yapısı ve masum güzelliği ile kusursuz bir uyum gösteriyor. Oyuncu gecede ikinci gelinlik olarak v yaka düşük omuz derin yırtmaçlı bir model tercih etti. Drapeli yırtmaçlı saten gelinlik sade ama iddialı duruşuyla Ün’e çok yakıştı. Damat doktor Doğaç Ergezen ise düğününde siyah smokini ile çok şıktı. Düğün, dj eşliğinde dans ile sona erdi. 

Alper Aslanoğlu & Yağmur Ün & Doğaç Ergezen

Bir Yorum Yaz