Hep hayalini kurduğunuz o değerli gününüzde nasıl bir gelinlik giymek isterdiniz? Gelinlik modelinize ve hangi gelinlik markasından satın alacağınıza karar veremiyorsanız, Türk gelinlik markaları arasından en beğenilen firmaları sizler için derledik. İşte en iyi 5 Türk gelinlik markası

Alisse nuerA
Alisse nuerA

1.      Alisse nuerA

Yaratıcı ve özgün tasarımların mimarı Alisse nuerA Haute Couture, her yıl çıkardığı koleksiyonlarla dünya modasına yön veren bir Türk Gelinlik Markası. Minimal ve gösterişli parçaları ile her zevke hitap eden tasarımları, profesyonel bir ekiple vücut tiplerine uygun olarak hazırlanıyor. Türkiye’de birçok ünlü ismin gelinliğini diktirdiği marka, kaliteli kumaşları ve ince işçilikleriyle adından söz ettiriyor.

 

Akay Bridal - Türk gelinlik markaları
Akay Bridal – Türk gelinlik markaları

2.   Akay Bridal

Her zevke hitap eden çeşitli tasarımlarıyla gelin adaylarına ışık tutan Akay Bridal, vücut tiplerine uygun olarak çıkardığı özgün koleksiyonları ve geleneksel el işçiliği ile hazırlanan tasarımlarıyla ünlü. Romantik ve ışıltılı gelinlik modellerinin kaliteli kumaşlarla dikildiği marka, en iyi Türk gelinlik  markaları arasında yerini alıyor.

 

Aysira Gelinlik markası
Aysira Gelinlik markası

3.   Aysira

Türkiye’de birçok lokasyonda bulunan mağazaları, güleryüzlü personeli, kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Aysira, koleksiyonlarındaki çeşitlilikleri ile her model ve kesimde tasarımları gelin adaylarıyla buluşturuyor. Zarif, rahat, feminen, gösterişli ya da sade tarzda modelleriyle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor.

 

Dreamon - türk gelinlik markası
Dreamon – türk gelinlik markası

4.   Dreamon

Zarif ve feminen tasarımları, modern detayları ve uzman danışmanları ile sizi en özel gününüze profesyonelce hazırlıyorlar. Dreamon’un göz kamaştıran parçaları, uzman tasarım ekibi tarafından titizlikle tasarlanıyor. Hem gelinlik hem de abiye tasarımlarıyla çok beğenilen marka, gelinlik modellerinde sanatın farklı biçimlerinden ilham alıyor.

 

Çağteks Bridal
Çağteks Bridal

5.   Çağteks Bridal

Romantik tasarımları modern çizgilerle sunan Çağteks Bridal, gelinlik modellerindeki her bir detayı özenle işliyor. Alanında uzman bir tasarım ekibi ile hazırladığı koleksiyonlarında; zarafet, kaliteli kumaş ve kaliteli işçilik unsurlarını ön plana çıkarıyor. Bütüncül kalite anlayışını benimseyen marka,  tasarımlarında her zevke hitap eden çeşitliliğe önem veriyor.

 

Türk gelinlik markaları arasından en iyi 5 türk gelinlik markası listesini sizler için derledik. O muhteşem günü muhteşem bir gelinlikle karşılamak her gelin adayının hayali! Gelinlik markaları ve gelinlik modelleri arasından seçiminizi düğün konseptiniz ve vücut tipinize uygun olarak yapmayı unutmayın! Ayrıca düğün konseptleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz düğün konseptleri yazımızı okuyabilir, gelinlik modelinizin seçimi konusunda kafa karışıklığınızı yarıya indirebilirsiniz. Dünyadaki en ünlü gelinlik markalarını öğrenmek isterseniz,  Farklı tasarımlarıyla gelinlerin gözdesi haline gelmiş en ünlü gelinlik markaları yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz